KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11445140
nr 1144 5140
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Tusch, Acke Ã…slund (1881-1958), Toledo, monogramsignerad, 1923,19x27
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:19:18
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund